SoloDesGroup
  • Країна:
    Україна
  • Місто:
    Львів
  • Заснування:
    Травень, 2012

SOLODesGROUP

SOLODesGROUP – це студія дизайну у Львові, яка зібрала команду професійних дизайнерів та архітекторів, що з ентузіазмом беруться до улюбленої справи. Усі ми напевне знаємо, “що найкращі ідеї між нами”, а найкращі інтер’єри-це ті, в яких немає очевидних розбіжностей між багатьма елементами, які складають сукупність, а саме: продумані планувальні рішення, стилістика,внутрішні деталі, меблі і т.д. Робота наших фахівців є командною, адже володіючи професійними знаннями та набутим досвідом, ми в змозі досягнути поставлених цілей.
Для кожного проекту, створюється його власна концепція, яка відповідає побажанням, амбіціям і прагненням клієнта. Будучи студією дизайну у Львові, ми створюємо сучасні дизай-проекти квартир, будинків та громадських приміщень. Від себе ми пропонуємо весь комплекс дизайн послуг: обміри, планувальні рішення, візуалізаціі, робочі креслення для реалізаціі проекту, дизайнерський нагляд. Для того, щоб видати якісний продукт, ми намагаємось зрозуміти кожну людину, яка до нас звертається, бути емпатичними. Це, безперечно допомагає зробити наші пропозиції більш якісними, функціональними та доступними.
Команда SOLODesGROUP не тільки розробляє дизайнерські ідеї, а й якісно іх реалізовує. Створюючи дизайн-проекти не лише у Львові, а й за його межами, ми пропонуємо комплексний підхід- від ідеї до іі реалізації. І співпрацюємо лише з тими підрядниками в яких ми впевненні, і які здатні забезпечити якість виконаних робіт.

Послуги

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

ДИЗАЙН ПРОЕКТ

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Команда

Соломія Кривоус

Дизайнер

Ілля Каменнов

Архітектор

Вам необхідний проект?

Напишіть нам