SoloDesGroup

ПЕРЕПЛАНУВАЛЬНІ РІШЕННЯ

Виїзд на об’єкт, обміри
Розробка декількох варіантів перепланування з розташуванням меблів (2-3 варіанти), та узгодження вибраного варіанту з замовником.

ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Узгодження концепції та стилістики інтер`єру з замовником. Створення фотореалістичної 3D візуалізації інтер`єру (4-5 ракурси по кожному приміщенню), узгодження вибраного варіанту.

РОБОЧІ КРЕСЛЕННЯ

План обмірів (Існуючий стан приміщень).
План демонтажу та монтажу стін та перегородок.
План розташуванням меблів з вказанням площ приміщень після перепланування.
План розташування сантехнічних приладів.
План підігріву підлоги та розташування радіаторів опалення.
План стель.
План розташування освітлювальних приладів.
План розташування вимикачів.
План розташування електричних та телевізійних розеток, домофону та електричних виводів.
План розкладки підлогового покриття з вказанням типу покриття та напрямком розкладки плитки.
План розташування плінтусів.
Розгортки стін по кожному приміщенню, з вказанням оздоблювальних матеріалів.
Розгортки стін санвузлів та ванн з розкладкою плитки.
Специфікація оздоблювальних матеріалів, меблів, світильників.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Супровід проекту – це додаткова послуга, що включає в себе авторський нагляд, консультації будівельної бригади за проектною документацією. Авторський нагляд оплачується додатково.

Відгуки

Olena Grabovska

Olena Grabovska

Нашим завдання було розмістити максимум функціоналу на 30 квадратних метрах, забезпечивши ще й естетичну привабливість приміщень. Команда SOLO Design Group успішно із цим впоралась, перевершуючи на кожному етапі мої очікування щодо якості роботи та уваги до деталей. Спеціалісти SOLO Design Group демонстрували стовідсоткову орієнтацію на потреби замовника, розуміння бюджетних обмежень та готовність втілювати найновіші тренди у дизайні інтер'єрів.

Юлія Бобрик

Юлія Бобрик

Хочу порекомендувати чудових спеціалістів з дизайнерської майстерні SOLODesGroup. Звернулась до них за переплануванням і технічними кресленнями для проведення ремонтних робіт. Як результат отримала комфортний і функціональний простір, в якому легко вести ремонт, маючи усю необхідну технічну документацію та поетапність робіт.
На даний час ведуться ремонтні роботи.

Наталія Ковалькова

Наталія Ковалькова

Якщо чесно так багато хочеться вмістити в цей відгук! Не просто слів похвали, а мою щиру рекомендацію справжніх професіоналів, легких у спілкуванні і знаючих свою справу на всі 100!
Ремонт може бути легким і приємним, якщо йде за вдало продуманим, чітким і послідовним планом, а інтер’єр - не тільки приємним оку, а і надзвичайно практичним і функціональним.
SoloDesGroup доводять це своїми роботами.
Звичайно, задоволення від власного дому завжди особливе, але коли вам створюють затишок, враховують ваші особливості чи потреби вашої сім’ї, а ще пропонують продуманий до дрібниць практичний інтер’єр, то в такій оселі себе почуваєш справді щасливим!
Велике дякую SoloDesGroup за мій дім, в який хочеться повертатись!❤️

Marta Ruzak

Marta Ruzak

Нещодавно отримали на руки свій дизайн проект. Ми надзвичайно задоволені! Працювати з Ільою та Соломією це одне задоволення. Вони прислухалися до наших побажань, давали вдалі поради, вчасно і швидко відправляли візуалізації для узгодження. Вкінці ми отримали пакет професійних технічних креслень для майстрів, візуалізації, список матеріалів з інформацією де і скільки чого потрібно купити. А ще вони дуууже приємні люди 🙂

Ольга Мацко

Ольга Мацко

Для мене дуже важливе порозуміння і легкість спілкування, коли ідеться про таку творчу і складну справу як дизайн-проєкт інтер'єру. Щиро дякую Соломії та Іллі за те, що зуміли правильно "відчути" мої вподобання і практично з першої спроби запропонували ідеальне рішення для сім'ї з маленькою дитиною.  Я задоволена всім, від початку співпраці і до отримання пакету детальних креслень. Це титанічна праця, виконана з ювелірною чіткістю. Дякую за врахування усіх побажань і за те, що з легкістю дослухалися до будь-яких зауважень. Наснаги вам у майбутньому, творчої реалізації і вдалої співпраці з клієнтами! Ви чудові!

Катерина Заяц

Катерина Заяц

Соломія та Ілля розробляли дизайн проект нашого будинку. Сказати, що ми задоволені - нічого не сказати. Ми просто в захваті! Я лише надіслала кілька фото інтер'єру, який мені подобається, дизайнери все зрозуміли і запропонували варіанти, які практично не довелося коригувати. З кухнею довелося трішки більше попрацювати, але Соломія терпляче слухала, брала до уваги всі мої сумніви, відповідала на запитання, обирала разом з нами фасади, поки зрештою я не визначилась остаточно. Наскільки я розумію, фірмі, що робить ремонт, також дуже комфортно працювати із дизайн-проектом, все дуже чітко зазначено. Рекомендую Соломію та Іллю як професіоналів і просто хороших людей!

Наталія Королишин

Наталія Королишин

Замовляли дизайн 2-ої квартири.
В першу чергу Ілля та Соломія дуже порядні та щирі люди, а також справжні ПРОФЕСІОНАЛИ своєї справи!!!
Врахували усі наші побажання та професійно виконали дизайн квартири.
Дизайн був виконаний досконало та в узгоджені терміни.
Рекомендую даних дизайнерів людям, які хочуть сучасність, креативність, затишок у своїх оселях!!!

Natalia Lekhiv

Natalia Lekhiv

Замовляли дизайн-проект двохквмнатної квартири в Solo Design Group. Дизайнери запропонували дуже хороші рішення з перепланування та розміщення меблів, а також всі необхідні детальні плани для реалізації. Консультували нас по всіх питаннях, що виникали. Порадили майстрів, до яких ми і звернулися. Також на наше прохання оперативно запропонували альтернативні варіанти освітлення та електрики, бо ми не знали який краще вибрати. Зараз успішно завершуємо ремонт. Дуже задоволені співпрацею. Все якісно та швидко. Рекомендуємо!

Eugene Shcherban

Eugene Shcherban

Замовляли у Іллі та Соломії проект для двохрівневої квартири. Проектом дуже задоволені, Ілля та Соломія дуже професійні люди, відчули наш настрій, пропозиції щодо планування та візуалізації дизайну інтер'єру відповідали нашим побажанням практично з першого разу, деколи робилися незначні коригування. Також дуже приємні в спілкуванні люди. Пунктуальні щодо зустрічей та здачі проекту в цілому. Рекомендуємо SOLO Design Group для співпраці!

Maria Halka

Maria Halka

Хочу подякувати команді SOLO Design Іллі та Соломії і поділитися досвідом та враженнями від співпраці.
Якщо ви шукаєте для себе стильний та практичний дизайн, а також хочете, щоб до ваших думок та побажань прислуховувались, це якраз SOLO Design.
Було комфортно працювати, вдалося реалізувати усі наші ідеї, а також отримати корисні поради та практичні рішення.
Дякую!

Руслан Гав'як

Руслан Гав'як

Рекомендую всім,Ілля професінал своєї справи, купивши квартиру я довірив дизайн повністю йому від А до Я і непрогадав, доречі дуже пунктуальна і просто хороша людина!

Nazar Koval

Nazar Koval

Цікаві рішення

Andriy Kovtyka

Andriy Kovtyka

Ivan Bilinskyi

Ivan Bilinskyi

Вам необхідний проект?

Напишіть нам