SoloDesGroup
  • Країна:
    Україна
  • Місто:
    Львів
  • Заснування:
    Травень, 2012

SOLODesGROUP

SOLODesGROUP – це студія дизайну у Львові, яка зібрала команду професійних дизайнерів та архітекторів, що з ентузіазмом беруться до улюбленої справи. Усі ми напевне знаємо, “що найкращі ідеї між нами”, а найкращі інтер’єри-це ті, в яких немає очевидних розбіжностей між багатьма елементами, які складають сукупність, а саме: продумані планувальні рішення, стилістика,внутрішні деталі, меблі і т.д. Робота наших фахівців є командною, адже володіючи професійними знаннями та набутим досвідом, ми в змозі досягнути поставлених цілей.
Для кожного проекту, створюється його власна концепція, яка відповідає побажанням, амбіціям і прагненням клієнта. Будучи студією дизайну у Львові, ми створюємо сучасні дизай-проекти квартир, будинків та громадських приміщень. Від себе ми пропонуємо весь комплекс дизайн послуг: обміри, планувальні рішення, візуалізаціі, робочі креслення для реалізаціі проекту, дизайнерський нагляд. Для того, щоб видати якісний продукт, ми намагаємось зрозуміти кожну людину, яка до нас звертається, бути емпатичними. Це, безперечно допомагає зробити наші пропозиції більш якісними, функціональними та доступними.
Команда SOLODesGROUP не тільки розробляє дизайнерські ідеї, а й якісно іх реалізовує. Створюючи дизайн-проекти не лише у Львові, а й за його межами, ми пропонуємо комплексний підхід- від ідеї до іі реалізації. І співпрацюємо лише з тими підрядниками в яких ми впевненні, і які здатні забезпечити якість виконаних робіт.

Послуги

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

ДИЗАЙН ПРОЕКТ

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Команда

Соломія Кривоус

Дизайнер

Ілля Каменнов

Архітектор

Вам необхідний проект?

Напишіть нам
Нещодавно отримали на руки свій дизайн проект. Ми надзвичайно задоволені! Працювати з Ільою та Соломією це одне задоволення. Вони прислухалися до наших побажань, давали вдалі поради, вчасно і швидко відправляли візуалізації для узгодження. Вкінці ми отримали пакет професійних технічних креслень для майстрів, візуалізації, список матеріалів з інформацією де і скільки чого потрібно купити. А ще вони дуууже приємні люди 🙂
Marta Ruzak
Marta Ruzak
28. вересень, 2021.
Нашим завдання було розмістити максимум функціоналу на 30 квадратних метрах, забезпечивши ще й естетичну привабливість приміщень. Команда SOLO Design Group успішно із цим впоралась, перевершуючи на кожному етапі мої очікування щодо якості роботи та уваги до деталей. Спеціалісти SOLO Design Group демонстрували стовідсоткову орієнтацію на потреби замовника, розуміння бюджетних обмежень та готовність втілювати найновіші тренди у дизайні інтер'єрів. Дуже сподобалась організація процесу та комунікація. Мені не доводилося запитувати про стан виконання окремих частин проекту, оскільки дедлайни чітко дотримувались і мене вчасно інформували про всі етапи. Ілля та Соломія терпляче пояснювали найдрібніші деталі проекту, які мені були не зрозумілі, і були максимально відкритими до обговорення усіх моїх ідей та внесення коректив. Загалом, можу відзначити ефективність та злагодженість команди, чудову організацію та мінімальне втручання у мій особистий графік. З приємністю рекомендую SOLO Design Group усім, кому потрібен дизайн інтер'єрів однокімнатної квартири.
Olena Grabovska
Olena Grabovska
21. квітень, 2021.
Цікаві рішення
Nazar Koval
Nazar Koval
3. квітень, 2021.
Для мене дуже важливе порозуміння і легкість спілкування, коли ідеться про таку творчу і складну справу як дизайн-проєкт інтер'єру. Щиро дякую Соломії та Іллі за те, що зуміли правильно "відчути" мої вподобання і практично з першої спроби запропонували ідеальне рішення для сім'ї з маленькою дитиною.  Я задоволена всім, від початку співпраці і до отримання пакету детальних креслень. Це титанічна праця, виконана з ювелірною чіткістю. Дякую за врахування усіх побажань і за те, що з легкістю дослухалися до будь-яких зауважень. Наснаги вам у майбутньому, творчої реалізації і вдалої співпраці з клієнтами! Ви чудові!
Ольга Мацко
Ольга Мацко
1. квітень, 2021.
Andriy Kovtyka
Andriy Kovtyka
1. Лютий, 2021.
Соломія та Ілля розробляли дизайн проект нашого будинку. Сказати, що ми задоволені - нічого не сказати. Ми просто в захваті! Я лише надіслала кілька фото інтер'єру, який мені подобається, дизайнери все зрозуміли і запропонували варіанти, які практично не довелося коригувати. З кухнею довелося трішки більше попрацювати, але Соломія терпляче слухала, брала до уваги всі мої сумніви, відповідала на запитання, обирала разом з нами фасади, поки зрештою я не визначилась остаточно. Наскільки я розумію, фірмі, що робить ремонт, також дуже комфортно працювати із дизайн-проектом, все дуже чітко зазначено. Рекомендую Соломію та Іллю як професіоналів і просто хороших людей!
Катерина Заяц
Катерина Заяц
21. Січня, 2021.
Замовляли дизайн 2-ої квартири. В першу чергу Ілля та Соломія дуже порядні та щирі люди, а також справжні ПРОФЕСІОНАЛИ своєї справи!!! Врахували усі наші побажання та професійно виконали дизайн квартири. Дизайн був виконаний досконало та в узгоджені терміни. Рекомендую даних дизайнерів людям, які хочуть сучасність, креативність, затишок у своїх оселях!!! Щиро дякуємо за чудовий дизайн нашої квартири)))☺😘😄👍👍👍
Наталія Королишин
Наталія Королишин
2. вересень, 2020.
Хочу порекомендувати чудових спеціалістів з дизайнерської майстерні SOLODesGroup. Звернулась до них за переплануванням і технічними кресленнями для проведення ремонтних робіт. Як результат отримала комфортний і функціональний простір, в якому легко вести ремонт, маючи усю необхідну технічну документацію та поетапність робіт. На даний час ведуться ремонтні роботи.
Юлія Бобрик
Юлія Бобрик
29. серпень, 2020.
Хочу подякувати команді SOLO Design Іллі та Соломії і поділитися досвідом та враженнями від співпраці. Якщо ви шукаєте для себе стильний та практичний дизайн, а також хочете, щоб до ваших думок та побажань прислуховувались, це якраз SOLO Design. Було комфортно працювати, вдалося реалізувати усі наші ідеї, а також отримати корисні поради та практичні рішення. Дякую!
Maria Halka
Maria Halka
19. травень, 2020.
Замовляли у Іллі та Соломії проект для двохрівневої квартири. Проектом дуже задоволені, Ілля та Соломія дуже професійні люди, відчули наш настрій, пропозиції щодо планування та візуалізації дизайну інтер'єру відповідали нашим побажанням практично з першого разу, деколи робилися незначні коригування. Також дуже приємні в спілкуванні люди. Пунктуальні щодо зустрічей та здачі проекту в цілому. Рекомендуємо SOLO Design Group для співпраці! P.S. Зараз починаємо реалізацію проекту. Згодом додамо ще фото.
Eugene Shcherban
Eugene Shcherban
18. травень, 2020.