SoloDesGroup

ЩО ТАКЕ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

04.10.2021

Насправді просте запитання, на яке може відповісти кожна пересічна людина, окрім  того, що сьогодні ця сфера послуг є доволі розвинутою, і дизайн інтер’єру у Львові зокрема. Для SOLODesGROUP,  як професійної дизайн студіі,  цікаво не лише дати власну відповідь на це запитання, а й проаналізувати весь процес роботи, доступно пояснити саму послугу дизайну інтер’єру, з чого все починається і якого результату можна досягнути, замовивши  дизайн до початку ремонтних робіт.
Оскільки SOLODesGROUP, була заснована як сімейна справа, що займається розробкою дизайну інтер’єрів у Львові і не тільки, то методи  підходу до роботи і до клієнтів – завжди індивідуальні.  З чого все починається? Мабуть з дзвінка, знайомства і перших  запитань від потенційного клієнта. Яким є сьогодні сучасний прототип клієнта в очах SOLODesGROUP? Все залежить від рівня  обізнаності і того завдання, яке ставить клієнт перед собою і дизайнером зокрема. Хтось в дизайні інтер’єру бачить лише ремонт, хтось звертається за пошуком ідеї, новаторства і стилю, комусь достатньо лише невеликої консультаціі. І дуже рідко хто розуміє весь комплекс професійних послуг, який готовий надати дизайнер.

Сьогодні робота дизайнера  інтер’єру в Україні і у Львові зокрема – це не лише подача ідеї на гарно звізуалізованій картинці, це ще й комплексна проектно-інженерна робота, оріентована на якісний результат. А тепер давайте поговоримо про те, що потрібно, щоб його досягнути.

Коли доходить справа до ремонту, без дизайн інтер’єру і комплексного проекту ніяк не обійтись. То з чого стартує дизайн ?

Перший етап – це виїзд на обєкт, ознайомлення з простором, незалежно від того, чи то квартира, будинок, офіс  чи приміщення громадського призначення, та здійснення обмірів існуючого стану. Така зустріч на обєкті дуже корисна як для дизайнера так і для замовника, бо розуміючи з яким саме простором доведеться працювати, дизайнер має змогу не лише поставити власні запитання, але й вислухати побажання замовника, обговорити майбутню концепцію, висловити власне бачення дизайну, внести пропозицію щодо можливих планувальних та перепланувальних рішень, що слугуватиме наступним етапом дизайн проекту.

Отже перепланування. Чи є в ньому сенс? Скажімо, Ви придбали квартиру в певному стані з існуючими стінами та перегородками, але це не означає, що Ви мусите підлаштовуватись під вже існуючий простір. Дизайнер зможе запропонувати його альтернативні вирішення, але вже індивідуально для вас і ваших особистих потреб. Можливо щось вдасться об’єднати, додати якесь приміщення, або ж, при потребі, зменшити, і це має сенс,  якщо йдеться про якість та комфорт життя.
Наступним кроком стануть візуалізації – це коли зливаються ідеї дизайнера та побажання замовника в одну картинку. Це, по суті, вигляд майбутнього інтерєру, наближеного до реальності. На візуалізаціях можна побачити   заданий стиль,   кольори, оздоблювальні  матеріали, предмети інтерєру.

Після остаточного затвердження візуалізацій, настає етап виконання проектної документаціі  та специфікаціі оздоблювальних матеріалів, тобто коплекс робочих креслень, які є невід’ємною частиною якісно виконаного ремонту. А це зокрема плани точного розташування сантехнічного обладнання, освітлювальних приладів, вимикачів  та розеток, плани підлогових покриттів, розгортки стін по кожному приміщенню, з вказанням оздоблювальних матеріалів, тощо.