SoloDesGroup

ДИЗАЙН ВАННОЇ КІМНАТИ

04.10.2021

Замовити дизайн ванної кімнати у Львові не проблема, а дизайнери студії SOLODesGROUP, радо допоможуть Вам у цьому. Ванна кімната – це те місце, яке здатне або зробити Ваш настрій на цілий день, або ж ні, якщо Ви заощадити на дизайні, гадаючи, що таке як правило невелике приміщення, можна організувати самотужки. Ми розуміємо, що на дизайн для ванної кімнати у Львові, при наявності сьогодні на ринку великої кількості оздоблювальних матеріалів, плитки та сантехніки, на перший погляд може видатись, абсолютно зайвим витрачати кошти. Та все ж давайте поміркуємо, які переваги Ви зможете отримати, звернувшись за професійною порадою.

Під час проектування ванної кімнати, ось на що ми звертаємо увагу наших клієнтів:
Перепланування.
Воно абсолютно має зміст, бо як правило те житло, що сьогодні є на ринку з вже існуючими планувальними рішеннями – типове , і не завжди задовільняє сучасні потреби клієнта.
Коли людині комфортно? Тоді, коли вона відчуває простір у повному сенсі цього слова. Ванна кімната не повинна по зручності поступатись іншим приміщенням, чи то в квартирі, чи будинку зокрема. З власного досвіду можемо запевнити, що лише декорування даного приміщення гарно підібраною плиткою і сантехнікою не допоможуть досягнути фунціональності і бажаного комфорту. Розробляючи дизайн ванних кімнат у Львові, ми наголошуємо, що не потрібно боятись експериментувати, змінюючи існуючий простір, адже ванну кімнату при бажанні можна обєднати з санвузлом, або ж збільшити за рахунок інших прилеглих приміщень. Бо так, матимете змогу не лише покращити зональне розміщення предметів, а й вірогідно, збільшити іх кількість, скажімо отримавши таким чином не лише ванну, а й душову кабіну, або ж окрім унітазу ще й біде, а якщо за рахунок такого дизайнерського проектування з`явиться ще додаткове місце під зручну шафку для рушників і пральна машина буде в тандемі з сушильною, то це Вас якщо не переконає, то принаймі змусить замислитись над можливим вибором серед варіантів, які готовий запропонувати дизайнер.
Підбір сучасних оздоблювальних матеріалів.
Ванна кімната, завжди залишатиметься одним з найпопулярніших місць в Вашому помешканні. Сюди, без сумніву, завітають ваші гості, і Вам не раз доведеться. Тому вибір стилістичного рішення може також залежати як від кількості наявних санвузлів в помешканні, так і від функціонального навантаження, особливо в тому випадку, якщо ванна кімната є не надто великою.
Серед оздоблювальних матеріалів, плитка і досі залишається найнадійнішою і найпопулярнішою. Змінюються лише тренди на іі виконнання, колір та фактури. Вашій увазі можуть бути запропоновані варіанти різних форм та габаритів, з малюнком і без, глянцеві або матові.
Для малогабаритних ванних кімнат, світла плитка завжди буде актуальною. Вона візуально збільшуватиме приміщення, надаючи йому легкості. А щоб вона не була надто монотонною, можна іі розбавити кольоровими акцентами у вигляді декору.
Сірий колір та бежеві відтінки також будуть фаворитами в оформленні ванних кімнат, бо вони, безумовно, ефектно виглядають в поєднанні з білосніжною сантехнікою і її хромованими деталями.
Не менш популярною буде плитка, що імітує деревяні поверхні. Бо в дизайні вітається все, що носить відтінок природності та екологічності.
Освітлення – ще один важливий аспект.
Його вибір, розподіл, місце розташування та декоративність залежить від функціонального призначення ванної кімнати. Крім того, освітлення впливає на зорову оцінку інтерєру, сприйняття його обємно-просторового та планувального вирішення.
За допомогою світла, можна також зонувати приміщення. Загальним досягнути обєднання простору, а місцевим локалізувати окремі зони так, як душової, чи зони умивальника, або виділити, підсвітивши скажімо, декоративні елементи.
Отож, навіть в такому невеликому приміщенні як ванна кімната, працювати насправді є над чим. І зрозуміло, щоб досягнути бажаного комфорту, варто довіритись рукам професіоналів.
Розробляючи дизайн інтерєрів і дизайн ванних кімнат у Львові зокрема, команда студії SOLODesGROUP не лише врахує усі Ваші побажання, а й запропонує індивідуальне вирішення Вашого простору. Розробить детальний дизайн-проект, забезпечить авторським наглядом і контролем якості.